Meslek Yüksekokulumuz 2021-2022 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni Yapıldı

Meslek Yüksekokulumuz 2021-2022 dönemi mezuniyet töreni 25.05.2022 Çarşamba günü saat 13.30’da Bingöl Üniversitesi Mehmet Akif Ersoy Konferans Salonunda gerçekleştirildi. 2020 yılında kurulan Gıda, Tarım ve Hayvancılık Meslek Yüksekokulu'muz 2021-2022 Akademik Yılı'nda resmi olarak ilk mezuniyet törenini gerçekleştirmenin heyecanını ve mutluluğunu yaşadı.

Mezuniyet törenine, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hasan ÇİFTÇİ, Okul müdürümüz Doç. Dr. Nusret ÖZBAY, Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Cengiz ÖNER, Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Turgut AYGÜN, Dekanı Prof. Dr. Enis KARABULUT, Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ramazan SOLMAZ Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Yaşar BAŞ, Öğretim elemanları, mezun öğrenciler ve aileleri katıldı.

Mezuniyet Töreni saygı duruşunun ardından İstiklal Marşımızın okunması ile başladı. Açılış ve Selamlama Konuşmalarının ardından Meslek Yüksekokulumuzda dereceye giren öğrencilerimize ödülleri ve hediyeleri takdim edildi. Tüm Meslek Yüksekokulumuz mezunlarına belgelerinin verilmesi ile devam eden törenimiz mezunların kep atma seremonisi ile sona erdi.

Mezunlarımızı tebrik eder, yeni yaşamlarında başarılar dileriz.