Öğrencilerimiz Final Sınavlarının Stresini Atmak Amacıyla Mangal Partisi Düzenledi

Meslek Yüksekokulumuz Bitkisel ve Hayvansal Üretim Bölümü Bahçe Tarımı 2. sınıf öğrencileri, final sınavlarının stresini atmak amacıyla mangal partisi düzenledi.

Üniversitemiz Tarımsal Uygulama ve Araştırma Merkezi uygulama bahçesinde gerçekleşen etkinliğe, Gıda, Tarım ve Hayvancılık MYO Müdürü Doç. Dr. Nusret Özbay, Müdür Yardımcıları Doç. Dr. Erdal Çaçan, Öğr. Gör. Ahmet Hakan Ürüşan ve Öğr. Gör. Merve Macit, Bitkisel ve Hayvansal Üretim Bölümü Bahçe Tarımı 2. sınıf öğrencileri katıldı.

Doç. Dr. Nusret Özbay tarafından verilen Mesleki Uygulama dersinin son dersi uygulama bahçesinde yapıldı. Arkasından final sınavlarının stresini atmak amacıyla bir araya gelen öğrenciler ve öğretim elemanları mangal partisi yaptı. Soğuk havaya aldırış etmeden eğlenen gençler, hem karınlarını doyurdu, hem de halay çekip oynayarak doyasıya eğlendiler.  Yüksekokulumuz yönetiminin ve bazı öğretim görevlilerinin de bulunduğu ve yaklaşık 2 saat süren organizasyonda öğrenciler hem arkadaşları ile hem de hocalarıyla bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.